close
تبلیغات در اینترنت
وزیر ارشاد روی خط خبر

وزیر ارشاد روی خط خبر

 وزیر ارشاد روی خط خبر

 

جلسه امروز هیات دولت

دوازدهمین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در 24 ساعت گذشت، بلافاصله پس از رای اعتماد در دفتر کارش در بهارستان مستقر شد و فعالیت‌هایش را در این حوزه آغاز کرد.

به گزارش ایسنا، صالحی امیری بعد از اینکه روز گذشته در ساعت ۱۶:۵۰ دقیقه از نمایندگان مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفت، در ساعت ۱۷:۴ دقیقه در دفتر کار جدید خود در بهارستان مستقر شد.

او ساعاتی پس از کسب رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی، بیانیه‌ای را صادر و در آن از رئیس جمهور، رئیس مجلس شورای اسلامی و هیئت رئیسه مجلس، نمایندگان موافق و مخالف، روحانیت، جامعه دینی و قرآنی، هنرمندان، نویسندگان، نخبگان و فرهیختگانی که در روزهای اخیر از او اعلام حمایت کردند و همچنین اصحاب رسانه قدردانی کرد و گفت: امیدوارم در کسوت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدافع حقوق اصحاب رسانه باشم و با فراهم آوردن جریان آزاد اطلاع‌رسانی در چارچوب قانون قدم مهمی در این مسیر بردارم.

وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین «سه‌شنبه ۱۱ آبان» در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی در نهاد ریاست جمهوری شرکت کرد.

صالحی امیری صبح 12 آبان ماه به همراه دو وزیر جدید کابینه دولت یازدهم در جلسه هیئت دولت شرکت کرد.

او همچنین ظهر 12 آبان ماه به همراه معاونانش در وزارت ارشاد با سید حسن خمینی در مرقد امام خمینی (ره) دیدار کرد و درباره  نیاز به بازگشت به حیات اخلاقی در جامعه سخن گفت.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دیدار اظهار کرد: امروز  بعد از چند دهه وقتی جامعه را آسیب‌شناسی می‌کنیم و باز می‌گردیم، می‌فهمیم که مشکل اصلی جامعه اخلاق است، بنابراین یک بار دیگر نیاز داریم به حیات اخلاقی جامعه بازگردیم که امام (ره) و مقام معظم رهبری آن را تبیین کرده‌اند.[ چهارشنبه 12 آبان 1395 ] [ 21:49 ] [ ]